Now Taking

2021

Memberships!

 

Click here to join CCC...

Main Sponsor:

ecosphere.jpg

 

Check out our other sponsors here

To sponsor CCC click here

 
 
 

Roll of Honour

View the Chertsey Cricket Club Roll of Honour below.

Achievements

Honours Board

1972 - Winners Oatland Sixes
1975 - Winners South Middlesex North Surrey League
1976 - Winners South Middlesex North Surrey League

1982 - Winners Oatland Sixes
1985 - Joint Winners Lee 1975 League

1995 - Runners Up Surrey Championship Division III
2003 - Winners Thameside Sunday League Division I
2005 - Runners Up Surrey Championship Division V
2011 - West Surrey Youth Cricket League Under 11 League Cup Champions
2013 - Winners Surrey County League Premier Division for 1st XI

2013 - Winners Fullers 20/20 Winners
2016 - Winners Surrey Championship Division 4 for 2nd XI
2016 - Winners Surrey Championship Division West for 4th XI

2016 - Runners Up Surrey Championship Division West for 3rd XI
2017 - Winners Surrey Championship Division 3 for 2nd XI

2017 - Runners Up Surrey Championship West Division for 3rd XI
2018 - Winners Surrey Championship Divisions for 1st, 2nd, & 3rd XI sides

2021 - Runners Up Surrey Championship Division 4 for 1st XI

2021 - Winners Surrey Junior Cricket Championship - Under 10 Tier 2 Sunday West 

2021 - Runners Up Surrey Junior Cricket Championship - Under 11 Tier 3 Midweek East 

2021 - Winners Surrey Junior Cricket Championship - Under 12 Tier 3 Sunday Central 

2021 - Winners Surrey Junior Cricket Championship - Under 14 Tier 2 Sunday West 

2021 - Runners Up Surrey Junior Cricket Championship - Under 14 Tier 3 Midweek Central

2021

Centuries:

  • Felix Reisch - 106* v Normandy (Sat 8th May 2021) for 4th XI
  • Jake Taylor - 103* v Vishwa (Sun 25th April 2021) for Sunday team

5-fers:

  • Joe Clarke - 6-12 v Thames Ditton (Sat 15th May 2021) for 3rd XI
  • Jamie Anthony - 6-23 v Haslemere (Sat 8th May 2021) for 1st XI
  • Jacob Loveridge - 6-32 v Staines & Laleham (Sat 24th July 2021) for 1st XI
  • Josh Jackman 5-4 v Old Pauline (Sat 26th June 2021) for 1st XI
  • Will Cooper 5-11 v Staines & Laleham (11th May 2021) for 1st XI (T20)
  • Amy Bailey 5-21 v Walton on Thames (16th May 2021) for Ladies (Surrey Slam)
  • Joe Clarke  5-27 v Old Hamptonians (Sat 8th May 2021) for 3rd XI
  • Hugh Aish-Lyons - 5-27 v Farnham (Sat 19th June 2021) for 2nd XI
  • Jamie Anthony - 5-29 v Purley (Sat 3rd July 2021) for 1st XI

 

2020

Centuries:

  • Hugh Aish-Lyons - 128 v Phoenix (Sun 23rd August 2020) for Sunday team
  • Hugh Aish-Lyons - 127 v Putney (Sun 13th September 2020) for Sunday team
  • Daniel Perks - 103 v Phoenix (Sun 23rd August 2020) for Sunday team
  • Bill Perks - 109 v Teddington Town (Sat 18th July 2020) for 2nd XI

5-fers:

  • John Bailey - 5-37 v Kempton (Sat 5th September 2020) for 2nd XI

 

2019

Centuries:

  • Kobe Allison - 154 v Nomads (Sun 5th May 2019) for Sunday team
  • Kobe Allison - 109 v Cobham Avorians (Sat 6th July 2019) for 1st XI
  • Tom Bolger - 123 v Farnham (Sat 1st June 2019) for 3rd XI
  • Jack Harris - 102* v Strollers (Sat 14th September 2019) for Chertsey XI
  • Cade Skelton - 110 v Friends Eleven (Sun 4th August 2019) for Sunday team
  • Paul Hardwick - 112 v Valley End (Sat 8th June 2019) for 2nd XI

5-fers:

  • Luke Westcott - 6/14 v Haslemere (Sat 11th May 2019) for 1st XI
  • Luke Westcott - 6/12 v Bourne Stars (Sun 21st May 2019) for Meads Enforcers
  • Joe Clarke - 5/3 v Weybridge Vandals (Sat 17th Aug 2019) for 4th XI 
  • Joe Clarke - 5/7 v Staines & Laleham (Sat 15th June 2019) for 4th XI
  • Jamie Anthony - 6/22 v Dorking (Sat 15th June 2019) for 2nd XI
  • Hugh Aish-Lyons - 5/34 v Valley End (Sat 22nd June 2019) for 3rd XI
  • Kobe Allison - 5/30 v Maori Oxshott (Sat 20th July 2019) for 1st XI
  • Will Cooper - 6/32 v Cobham Avorian (Sat 7th Sept 2019) for 1st XI
  • Jacob Loveridge - 5/32 v Hampton Wick (Sat 1st June 2019) for 1st XI
  • Stuart Eagles - 5/37 v Old Rutlishians (Sat 7th Sept 2019) for 2nd XI
  • Ed Marsh - 5/10 v Windsor (Thur 8th Aug 2019) for Under 13s
  • Dan Roberts - 6/20 v Gogmore Knights (Sun 28th July 2019) for Meads Enforcers

Presidents

1898 - 1933 - Sir E.D. Stern
1934 - 1936 - Lord Camrose

1937 - 1944 - J.A. Tulk JP, C.C.

1945 - 1955 - S.A. Wylde

1956 - 1961 - C.J. "Tommy" Little
1962 - 1965 - A.E. Wells

1969 - 1978 - A.F. "Nip" Taylor

1979 - 1981 - A.E. Stanley

1982 - 1984 - Rev G.S. Archibald
1985 - 1986 - L.C.H. Dodd

1988 - 1992 - Mrs E.M. Sanger

1993 - 2012 - Cllr. P.H.L. Boast B.E.M.

2013 - 2015 - M.R. Wells

2016 - 2017 - J.G. Russell

2018 - 2019 - J Denyer
2020 -          - M Pulling

Awards Winners

Colts

  Under 7s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
2018 Zach Edwards Nathan Osborn Tommy Hawksley
  Under 8s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
2017 Sienna Austin Freya Edwards Kit Schofield
2018 Jasper Henton Charlie Norris Matthew Vosper
2019 Max Toogood Scott Russell Charlie Grant
  Under 9s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
2002 George Frith Charlie Chapman Henry Taylor
2007 David Sloan/Harry Nuti Joe Blanks/William Dean Amish Vagdama
2009 Fin Lloyd Adam Robertson Ryan Boast
2010 Sullivan Nuti/Jack Perks Harrison Barnard/Kieran Lowe Callum Kenny/Joel Wingrove
2016 Will Morris Thijs Wjingaarden Ethan Austin
2017 Cian Chalmers Sidney Longman Ehys Edwards
2018 Kit Schofield Adam Osborn Sienna Austin
2019 Luke Woodham Enan Parmar Lola Hubbard
2020 Max Toogood Nathan Osborn Harry Mann
  Under 10s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
2003 George Frith/Bradley Thomas Jack Chapman Jacob Loveridge
2004 Ryan Johnson Arun Godwin-Patel Elliot Wignall
2006 Tom Latham Jack Sherwood Cade Skelton
2007 Cade Skelton Jack Beard Jack Beard
2008 Andrew Wright Dan Perks Charlie Summers
2009 David Sloan Charlie Ellis Icel Webb
2010 Tommy Duffy Tom Drage Ryan Boast
2011 Nick Hayes Harrison Barnard James Burshill
2012 Thomas Willingale Owen Burton Liam Fisher
2013 Cameron Wakefield Ollie Bell Troy Bolger
2015 Max Graham George Wallace  
2016 Charlie Eagles/Archie Gower James Barnes/Joe Sandell Aidan Kyriacos/William Nolan
2017 Arthur Walmsley   Ethan Austin
2018 Jask Reisch Sidney Longman Aidan Cassin
2019 Luke Russell Noah Reynolds Sienna Austin
2020 Enan Parmar Lola Hubbard Archie Bailey
  Under 11s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved Hat Trick Award
1994 Tom Sheridan Scott Daly Andrew Fraser  
1995 Jonathon Dodd Chris Wells Paul Field  
1996 Stephen Twist David Chatfield Conor O'Sullivan  
1997 Stephen Eagles Chris Ludolf    
1998 Aleck Jha Ashley Blanchard John Sewell  
1999 John Sewell Tom Keenan Adam Greggor  
2000 Chris Neale Joe Griffiths Tom Keenan  
2001 Andrew Ford Jamie Chapman Sam Kent  
2002 Chris Neale James Beeken Mark Goodman  
2003 Ben Hanger Jacob Loveridge Ben Chapman  
2004 George Frith Jack Chapman Bradley Thomas  
2007 Tom Latham Jack Drage Craig Cook  
2008 Jack Harris/Jack Lloyd John Bailey/Taylor Aspinall Jamie Anthony/Jack Ward  
2009 David Sloan George Smith Luke Robertson/Joe Blanks  
2010 David Sloan Jack Copeman-Hill Bilal Khaleel  
2011 Tommy Duffy Ryan Boast Tommy Duffy  
2012 Jack Perks Eddie Smith Ben Moody  
2013 Ben Vassell Joel Wingrove Liam Fisher  
2014 Troy Bolger Amit Bose Cameron Wakefield  
2015 Max Graham Alfie Gower    
2017 Charlie Eagles Mae Pender-Greib Max Manning & Henry Edwards  
2018 Thjis Wjingaarden Ed Marsh Ben Chapman  
2019 Matthew Barnes Jack Reisch Barnarby Rowe  
2020 Noah Reynolds Adam Osborne Luke Russell Freya Edwards
  Under 12s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
2003 Chris Neale Jamie Chapman Sam Kent
2005 George Andrews George Frith Oliver James
2008 Jack Drage Craig Cook Ryan Bell
2009 John Bailey/Joe McRob Jack Sherwood/Jack Ward Jamie Anthony
2010 Josh Jackman Charlie Summers Dan Perks
2011 Tommy Duffy Adam Robertson David Sloan
2012 Tommy Duffy/Adam Burge Matt Hayter/Tom Rees Finlay Lloyd/Molly Sellars
2013 Jack Perks William Blair Harrison Barnard
2014 Liam Fisher Joe Lowden Ben Vassell
2015 Troy Bolger Cameron Wakefield Henry Treasure
2016 Alfie Gower Ollie Sandall Elliot Chisholm
2017 Alfie Gower Oliver Sandwell Max Graham/Ewan Cassin
2018 Alex Melham Charlie Eagles Herbie Chenery
2019 Ed Marsh/Seb Ballantine/James Lenaghan Ethan Austin/Dylan Pandaya Arthur Walmsley
2020 Barnaby Rowe Josh Hawksley Maff Barnes
  Under 13s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved Player's Player Player of the Season
1994 Paul Weatherall David Thacker James Collinge    
1995 Tom Sheridan Andrew Fraser Scott Daly    
1996 Scott Daly Chris Wells James Porter    
1997 Jonathon Dodd Chris Wells Michael Paul    
1998 Jonathon Dodd Luke Westcott Andrew Sheridan    
1999 David Chatfield Stephen Bruce James Greggor    
2000 James Baldwin Daniel Porter John Sewell    
2001 Tom Sewell Dan Firth Joe Griffiths    
2002 Kieran Gawley Josh Loveridge Tom Keenan    
2004 Jake Stokoe Sam Kent Chris Neale    
2005 Ben Hanger Jacob Loveridge Ben Hanger    
2006 George Frith Jacob Loveridge Oliver James    
2010 Jack Harris Jack Sherwood Jamie Anthony    
2011 Andrew Knight Ravi Patel Luke Robertson    
2012 David Sloan Ryan Herbert Tommy Duffy    
2013 Molly Sellars Sam Harvey Josh Palmer    
2014 Ben Moody Trishul Patel Harrison Barnard    
2015 Liam Fisher Fin Rose-Davies Kojo Asamoah    
2016 Troy Bolger Cameron Wakefield      
2019 Tyler Wright William Nolan Rosie Barnes    
2020 Arthur Walmsley Felix Labaki Josh Fyfe & Dylan Pandya Arthur Walmsley Ed Marsh
  Under 14s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
2003 Michael Smith Gareth Hunt Thomas Keenan
2006 Ben Hanger James Richards Jake Taylor
2007 Chas Chapman George Frith Jacob Loveridge
2010 Craig Cook John Bailey Jack Drage
2011 Cade Skelton Jack Sherwood Jamie Anthony
2012 Luke Robertson Josh Jackman Charlie Summers/George Smith
2013 David Sloan Bilal Khaleel Elliot Bloomfield
2014 Elliot Bloomfield/Alex L'wood-Graham Tom Drage/Josy Palmer Ryan Boast/Tommy Duffy/Olver Zakka
2015 Jack Perks/Ben Moody Harrison Barnard Sean Blair
2016 Liam Fisher Callum Hennessey Thomas Willingale
2017 Troy Bolger Cameron Wakefield Thomas Leacock/Thomas Penman
  Under 15s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
1994 Keith Gray Wesley Mullett  
1995 Adam Cox James Collinge  
1996 James Collinge Gary Watson  
1997 Scott Daly Greg Burton  
1998 Scott Daly Peter Nichols  
1999 Luke Westcott Chris Wells  
2000 Luke Westcott Nick Johnson & Jonathan Siah  
2001 David Chatfield Liam Hill  
2002 Dan Frith Stephen Hardwick Dan Porter
2003 Ian Stephenson Josh Loveridge Gareth Hart
2004 Thomas Keenan Joe Griffiths Conal Butler
2005 Jack Saxton    
2006 Chris Neale Chris Moore Mark Goodman
2007 Ben Hanger Jack Ogle Ben Hanger
2008 Will Bridger Jacob Loveridge George Frith
2009 Cade Skelton Jack Drage Adam Holmwood
2011 Jack Harris Jack Drage Cade Skelton
2012 Lewis Mallett John Bailey Jamie Anthony
2013 Luke Robertson Josh Jackman Harry Nuti/Ravi Patel
2015 Tommy Duffy Tom Drage Oliver Zakka
2017 Fin Rose-Davies Joel Wingrove Liam Fisher
  Bluebirds
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
2019 Lily Rose Ciara Cassin Libby Reynolds
  Under 17s
  Batting Bowling Best Cricketer/Most Improved
1994 Chris Jones Paul Full  
1995 Richard Ley Kevin Watson  
1996 Matt Gibb Francis Dolan  
1997 Richard Tarrant Daniel Shepherd  
1998 Daniel Shepherd Greg Burton  
2016 Tommy Duffy Tom Drage/Ryan Boast Tom Bolger
  Best Colt in WSCL Best Colt Performance Best Colt in Senior Cricket Best Team Player Colts Chairman Award
    Terry Perks Trophy Len Boast Trophy Sue Broughton Trophy  
1994   Richard Ley Keith Gray    
1995   Adam Cox James Collinge    
1996   Gareth Lowe James Collinge    
1997   Francis Dolan Stuart Eagles    
1998   Sam Cole Greg Burton    
1999 Stephen Eagles Frank Keenan Luke Westcott    
2000 Stephen Eagles Stephen Eagles Paul Frith    
2001 Stephen Eagles Frank Keenan James Baldwin    
2002          
2003   Gareth Hart Dan Porter    
2004   Tom Keenan James Baldwin    
2005   Callum Chitsal Jamie Chapman    
2006   Andrew Ford Sam Kent Kurren Varma  
2007   Callum Chittal Ben Hanger Lewis Collins  
2008   Ollie James Jacob Loveridge George Wales  
2009   Jamie Anthony Jacob Loveridge/Ben Hanger Craig Cook  
2010   Jamie Anthony Cade Skelton Anish Vhadama  
2011   Harry Nuti Jamie Anthony Jack Lloyd  
2012   John Bailey Josh Jackman Jack Ward  
2013   Mitch Smith/Ryan Boast   Dan Perks  
2014   Joe Blanks   Jack Lloyd  
2015   Ollie Short   Fin Lloyd  
2016   Molly Sellars Tom Bolger Fin Lloyd  
2017   Tom Drage   Liam Fisher  
2018     Cameron Wakefield/Troy Bolger    
2019   Max Graham Troy Bolger James Barnes  
2020         Mary O'Farrell
  1st XI
  Batting Bowling League Performance
1991 Geoff Stilwell P Boast  
1992 Geoff Stilwell P Boast  
1993 C Davies P Boast & S Bussey  
1994 Geoff Stilwell Phil Boast/Steve Bussey  
1995 Geoff Stilwell/Rory O'Keefe Phil Boast  
1996 Phillip Jay Phil Boast  
1997 Steve Bussey/Brendan Byrne Phil Boast/Cephas Taylor  
1998 Phillip Jay Phil Boast  
1999 Phillip Jay Phil Boast  
2000 Chris Clayton Cephas Taylor  
2001 Darryl Hattingh/Matt Gibbs Steve Bussey  
2002 Darryl Hattingh Phil Boast  
2003 Chris Clayton Phil Boast  
2004 Darryl Hattingh Daniel Shepherd  
2005 Darryl Hattingh Daniel Shepherd  
2006 Will Lindsay Luke Westcott  
2007 Brendan Byrne Daniel Shepherd  
2008 Pat Mackerel Phil Boast  
2009 Brendan Byrne Greg Burton  
2010 Karthik Menon Greg Burton  
2011 Karthik Menon Will Cooper  
2012 Karthik Menon Greg Burton  
2013 Karthik Menon Zeeshan Mehtab  
2014 Karthik Menon Will Cooper/Greg Burton  
2015 Steve Knight Jack Ogle  
2016 Zeeshan Mehtab Leon Van Vuuren  
2017 Wade Cupido Jacob Loveridge Zeeshan Mehtab
2018 Dave Risk/Greg Burton Jacob Loveridge/Will Cooper  
2019 Greg Burton Jack Ogle Jake Taylor
2020 Greg Burton Luke Westcott/Will Cooper  
  2nd XI
  Batting Bowling League Performance
1991 J Russell S Chennery/S Bussey  
1992 A Full M Pulling  
1993   M Nuti  
1994 Finbar O'Keefe Paul Russell  
1995 John Chapman Mick Shepherd  
1996 Mark Pulling & Martin Allen    
1997 Matt Gibbs Tim Head  
1998 Martin Allen/Mark Pulling    
1999 John Chapman Bruce Raeside  
2000 Chris Smith Daniel Shepherd  
2001 Chris Smith Daniel Shepherd  
2002 Stuart Eagles Paul Russell  
2003 Sam Cole David Butler  
2004 Matt Gibbs Paul Russell  
2005 James Collinge Matt Peruter  
2006 Steve Bussey Matt Peruter/David Chatfield  
2007 Lee Houghton Matt Peruter  
2008 Mark Nuti Stuart Eagles  
2009 Tim Beer Matt Peruter  
2010 Tim Beer & Jake Taylor Mark Nuti  
2011 Phil Boast Stuart Eagles  
2012 Ben Hanger Mark Nuti  
2013 Jake Taylor Phil Boast  
2014 Jake Taylor Josh Jackman  
2015 Phil Boast Josh Jackman/Stuart Eagles  
2016 Steve Bussey Jamie Chapman  
2017 Phil Boast Josh Jackman & Tom Drage James Richards
2018 Steve Bussey Stuart Eagles Tom Drage
2019 David Sloan Josh Jackman Stuart Eagles
2020 James Baldwin John Bailey  
  3rd XI
  Batting Bowling League Performance
1991 M Wells F Norris  
1992 V Field R Ballerino  
1993 K Guichard S Bell  
1994 Chris Smith Dave Butler  
1995 Andy French Russell Jones  
1996 John Russell Andy French  
1997 Harry Harbridge Daniel Shepherd  
1998 Bob Hanger Bob Hanger  
1999 Lee Houghton Stuart Chenery  
2000 Harry Harbridge Stuart Chenery  
2001 Bob Hanger Stuart Chenery  
2002 Paul Erasmus Bruce Raeside  
2003 Andy Powlesland James Kent  
2004 Paul Erasmus Dan Frith  
2005 Paul Dutoit Stuart Chenery  
2006 Chris Smith Mark Nuti  
2007 Sam Cole Geoff Frith  
2008 Dan Frith Stephen Avery  
2009 James Baldwin Jeff Frith  
2010 Chris Smith Stephen Avery  
2011 Martin Allen Simon Smith  
2012 Martin Allen Mark Pulling  
2013 Kevin O'Flynn Mark Pulling  
2014 David Sloan Stuart Eagles  
2015 Bijay  Bruce Raeside  
2016 Tommy Duffy Hugh Aish-Lyons  
2017 Josh Loveridge John Bailey John Bailey
2018 David Sloan Cameron Wakefield Tom Bolger
2019 Liam Fisher Hugh Aish-Lyons Tom Bolger
2020 Lee Houghton Jack Lloyd Charlie Eagles
  4th XI
  Batting Bowling League Performance/Most Improved Player of the Year
1991        
1992        
1993        
1994        
1995        
1996        
1997        
1998       Robert Lifford
1999       Steve Avery
2000       Steve Avery
2001       Adam Powlesland
2002       James Baldwin
2003       Matt Wiggins
2004       Martin Glaister
2005       Martin Glaister
2006       Josh Loveridge
2007       James Ogle
2008       Charlie Chapman
2009       Jack Chapman
2010       Cade Skelton
2011 Craig Cook Craig Cook    
2012 Dan Perks John Bailey    
2013 Charlie Summers Tom Drage    
2014 Dan Perks Tom Drage    
2015 Tommy Duffy Tom Drage    
2016 Sam Toone John Bailey    
2017 Neil Latham Mark Pulling Shaun Smith  
2018 Craig Skelton Hugh Aish-Lyons David Sloan  
2019 Josh Loveridge Amy Bailey Joe Clarke  
2020 Arthur Walmsley Ethan Austin Josh Fyfe  
  Ladies
  Best Batting Best Bowling Coaches Choice Player's Player Most Improved Batsman Most Improved Bowler Most Improved
2016 Wendy Bolger Katie Weston         Amber Khaleel
2017 Lucy Weber Claire Wright   Katie Weston      
2018 Kate Harvey Beth Bailey   Beth Bailey      
2019 Amy Bailey Claire Wright   Amy Bailey Carli Weston Natalie Russell  
2020 Carli Weston Bonnie Edwards Carli Weston Sonia Appleby-Smith      
  Cecil Shepherd Trophy Wells Trophy Bentley Trophy Vickery Trophy Taylor Trophy
  Best Sunday Player Best League Performance Best Player Not to Have Won a Trophy Best Young Player in Senior Cricket Clubman of the Year
1991   Richard Keeling Denis Perks Adrian Farouk Rickard Kent/Mike Wells
1992   Mark Pulling Phillip Jay Alastair Allen John Ryan
1993   Mark Pulling Phillip Jay S Bussey K O'Keefe
1994   Mick Wells John Chapman Finbar O'Keefe Mick Wells
1995   Mark Porter Gerry Stone Darren Brewer John Russell
1996   Phillip Jay Steve Bussey Matt Gibb Nigel Chapman
1997   Steve Bussey John Chapman James Collinge John Russell
1998   Phillip Jay/Bob Hanger Brendan Byrne Greg Burton/Dan Shepherd Mick Wells
1999   John Chapman/Stuart Chenery Steve Bussey Greg Burton Phillip Jay
2000   Sam Cole Matt Gibbs/Matt Peruter Greg Burton Andy French
2001   Phil Boast Dave Butler & Darren Kedzie Jonathon Dodd Simon Hawthorne/Chris Smith
2002   James Kent Greg Burton Stuart Eagles Denis Perks
2003   Phil Boast   David Chatfield Phil Boast
2004   Phil Boast Matt Peruter Dan Frith Steve Bell
2005   Darryl Hattingh Phil Boast Adam Pittard Glen Ford
2006   Phil Boast Jonathon Dodd Jamie Chapman Murray Sanger
2007 Andy Ford Brendan Byrne Phil Boast David Chatfield Daniel Shepherd/Stuart Eagles
2008 Jeff Frith Stuart Eagles Ricky Redmond Jack Ogle Murray Sanger
2009 Paul Frith Dan Frith Jack Ogle Charlie Chapman  
2010 Ben Hanger James Baldwin Andrew Ford Ben Hanger Mark Nuti
2011 Jake Taylor Karthik Menon Ben Hanger Jamie Anthony Jim Denyer
2012 Chris Gibb     Cade Skelton Phil Boast
2013 Josh Jackman Karthik Menon Ben Hanger Bradley Erasmus Greg Burton
2014 Jack Lloyd Joe Blanks Zeeshan Mehtab Josh Jackman Mark Nuti
2015 David Sloan Ben Hanger      
2016   Jack Ogle David Sloan Josh Jackman Matt Wiggins
2017   Zeeshan Mehtab Jack Ogle Tom Drage Stuart Bailey
2018   Luke Westcott   Tom Drage Ricky Redmond
2019 Troy Bolger     Jamie Anthony Claire Wright
2020 Hugh Aish-Lyons     Arthur Walmsley